Styrelse

Mikael Kristersson, ordförande                     mikael_kristersson@hotmail.com

Jan-Åke Hillarp, vice ordförande                  jan.hillarp@telia.com

Andreas Forsman, sekreterare                     anfo18@handelsbanken.se

Elisabeth Forsman, skattmästare, red.        nise.forsman@gmail.com

Nils-Arvid Andersson                                     nils-arvid.andersson@vellinge.se

Ninet Dessner                                                  ninet.dessner@metallmekan.se

Bertil Ringberg                                                 bertil.ringberg@tele2.se

Gunnar Åstrand                                               gunnar.astrand@gmail.com

Lars A. Samuelson                                         lars.samuelson@telia.com

På årsmötet 2019-09-01 omvaldes Mikael Kristersson som ordförande. Till styrelseledamöter på två år omvaldes Andreas Forsman, Elisabeth Forsman, Bertil Ringberg och Lars A Samuelsson. Till revisorer omvaldes  Lars Björnhov och  Bengt Modéer. Till  revisorssuppleant valdes Lars Modéer.