Styrelse

Bertil Ringberg, ordförande                           bertil.ringberg@tele2.se

Jan-Åke Hillarp, vice ordförande                  jan.hillarp@telia.com

Andreas Forsman, sekreterare                     anfo18@handelsbanken.se

Elisabeth Forsman, skattmästare, red.        nise.forsman@gmail.com

Nils-Arvid Andersson                                     nils-arvid.andersson@vellinge.se

Ninet Dessner                                                  ninet.dessner@metallmekan.se

Mikael Kristersson                                          mikael_kristersson@hotmail.com

Gunnar Åstrand                                               gunnar.astrand@telia.com

Lars A. Samuelson                     er                      lars.samuelson@telia.com

På årsmötet 2015

På årsmötet 2016-09-04 omvaldes styrelseledamöterna Bertil Ringberg,Nils-Arvid Andersson, Ninet Dessner, Jan-Åke Hillarp och Gunnar Åstrand. Till revisorer omvaldes Stig Ljung och  Lars Björnhov. Till  revisorssuppleant omvaldes Bengt Modéer.